TEB Pratik İnternet Şubesi’nden haftaiçi hergün 1 kişiye H

HP COMPAQ MININOTE KAZANMANIN EN PRATİK YOLU!

TEB Pratik İnternet Şubesi’nden haftaiçi hergün 1 kişiye HP Compaq MiniNote laptop kazanma fırsatı!

Hemen TEB Pratik İnternet Şubesi demosunu izleyin, demonun sonundaki kısa formu doldurun, çekilişe katılın. İsterseniz arkadaşlarınızı da haberdar edin, 1 çekiliş hakkı daha kazanın. Üstelik TEB Pratik İnternet Şubesi’nden işlem yapar ve gizlenmiş Engin Günaydın resimlerine tıklarsanız 10 çekiliş hakkı daha sizi bekliyor!

Henüz internet şifrenizi almadıysanız teb.com.tr veya wap.teb.com.tr Anında Şifre’den, TEB Şubeleri veya 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden alın, fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanya 4 Haziran – 29 Temmuz 2009 tarihleri arasında geçerlidir.
 • TEB Pratik İnternet Şubesi demosunu izledikten sonra ekrana gelen kampanya katılım formunda ad soyad, cep telefonu, doğum tarihi, e-posta adresi ve adres bilgilerini eksiksiz dolduran katılımcılar 1 çekiliş hakkı kazanır. TEB Pratik İnternet Şubesi kampanya duyurusunu ekrandaki yönlendirmelerden en az 1 arkadaşına e-posta ile gönderen katılımcılar da 1 çekiliş hakkı kazanır.
 • Gün içerisinde Pratik İnternet Şubesi Demosu’nu izlemek 1 çekiliş hakkı ile, arkadaşına e-posta ile göndermek 1 çekiliş hakkı ile sınırlandırılmış olup katılımcı ve müşteri demo izleyerek, bir günde maksimum 2 çekiliş hakkı kazanabilir.
 • Ayrıca teb.com.tr adresinden TEB Pratik İnternet Şubesi’ne giriş yapan TEB müşterileri Kredi Kartı ödeme, Güvenlik Ayarlarını güncellenme, Fatura Ödeme, Kontör Yükleme, Hesaba Havale, Hesaba EFT, Kredi Kartına EFT, Döviz alış-satış ve arbitraj İşlemleri, OGS ödeme, Express kredi başvuru veya Ekkart başvuru işlemlerinden en az birini gerçekleştirmeleri halinde gün içinde 5 çekiliş hakkı kazanır. Ayrıca TEB Pratik İnternet Şubesi içindeki ekranlara yerleştirilmiş olan 2 Engin Günaydın resminden en az birinin üzerine tıklayan müşteriler gün içinde 5 çekiliş hakkı kazanır.
 • TEB Pratik İnternet Şubesi'ni kullanan  müşteri kampanya süresince, günde maksimum 12 çekiliş hakkı kazanabilir.
 • Pazartesi-Cuma günleri arasında her gün 1 kişiye olmak üzere haftada toplam 5 kişiye HP Compaq MiniNote laptop hediye edilecek, Cumartesi ve Pazar günleri yapılan katılımlar Pazartesi gününün çekiliş listesine dahil edilecektir.
 • Mükerrer katılımlar dikkate alınmaz.
 • Kampanyaya katılım ve kazanılan ödüllerin teslimi için kampanya katılım formunun eksiksiz doldurulması şarttır.
 • Talihliler, 10.08.2009 tarihinde, Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. UBM Giriş Salonu’nda, 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:59 Şişli/İstanbul adresinde, saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.
 • Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 40 talihli HP NP649EA Compaq Mini 731ET PC kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler, 12.08.2009 tarihli Radikal Gazetesi ve teb.com.tr adresinde ilan edilecektir.
 • Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 27.08.2009 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 11.09.2009 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
 • Çekilişe 18 yaşından küçükler ve TEB A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 28.05.2009 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-996-5146 sayılı izni ile Hedef Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

Ayrıntılı bilgi:
http://www.teb.com.tr/Bireysel/Kampanyalar.aspx

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !